Opłaty za Pobyt i Wyżywienie Dziecka

Szanowni Państwo, podajemy adres mailowy, z którego wysyłane są informacje o odpłatności za pobyt i wyżywienie:

oplaty@cui.wroclaw.pl  w aplikacji CARJO

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE( stawka za wyżywienie)- 12,00 zł,

wnoszona jest z dołu, do 15 dnia następnego miesiąca.

Każde dziecko ma przypisany, indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłaty za przedszkole.

Numer rachunku podany jest w e-mailu.

W związku z powyższym nie można łączyć opłat za dwoje lub więcej dzieci.

Informacja o wysokości opłat wysyłana jest na adres e-mail Rodzica.

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT BEZ ZAOKRĄGLEŃ DO PEŁNYCH ZŁOTYCH.

W przypadku nieotrzymania informacji e-mailowej  prosimy o kontakt z sekretariatem przedszkola.

***

Pobyt dziecka w przedszkolu ewidencjonuje się w dzienniku obecności i za pośrednictwem ewidencji elektronicznej.

Wszyscy Rodzice zobowiązani są do korzystania z otrzymanych breloczków, zakodowanych indywidualnie dla każdego dziecka.

Breloczek odbija  się w czytniku elektronicznym maksymalnie 2 razy w ciągu dnia w momencie:

1.  wejścia z dzieckiem do przedszkola

2. wyjścia z dzieckiem z przedszkola

***

Opłat dokonywać można  za pośrednictwem przelewu bankowego, wpłaty poprzez Pocztę Polską lub wpłaty bezpośrednio w banku.

W placówkach PKO BPwpłaty przyjmowane są bez prowizji.

Prosimy w tytule opłat za przedszkole koniecznie podać:

1. imię i nazwisko dziecka

2. grupę do której uczęszcza dziecko

3. miesiąc, którego dotyczy opłata.

* * *

Opłatę za korzystanie  z wychowania przedszkolnego w przedszkolach publicznych prowadzonych przez gminę, reguluje Uchwała Rady Miejskiej Wrocławia IX/222/19 z 16 maja 2019r.