GRUPA 4 "ZERÓWKA"

DRODZY RODZICE!

PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE DLA DZIECKA   NA WTOREK 15.10.2019

ROLKI PO PAPIERZE TOALETOWYM.

DRODZY RODZICE!

21.10.2019 r wyruszamy z dziećmi na warsztaty edukacyjne, które odbędą się  w salach edukacyjnych we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Podczas warsztatów tworzenie, wymyślanie, nauka i zabawa łączą się i wzajemnie uzupełniają.Dzieci będą uczyły się wspólne rozwiązywać problemy oraz fantastycznie bawić sie w projektantów przestrzeni, wspaniałych budowli i niezwykłych przedmiotów.Będziemy  uczyć sie  zespołowej pracy i odpowiedzialnej postawy.

18.11.2019 r zabawa edukacyjna z OZOBOTAMI w przedszkolu. Godz. 12.00

OZOBOTY  to świetne narzędzie do nauki kodowania i programowania. Dzięki specjalnym kodom, Ozobot może zamienić się między innymi w architekta urbanistę, który planuje i wytycza drogi w mieście. Ozobot w fantastyczny sposób, bo poprzez doskonałą zabawę, uczy współpracy  w grupie.

Jest świetnym narzędziem do wprowadzania innowacji edukacyjnych, dzięki którym zwykła nauka przeradza się w fascynującą przygodę z nową technologią.